Vila Harmonie
Možnosti vily a naše služby

Pro chvíle odpočinku

Rozlehlá terasa
Pro příjemné posezení v tichém prostředí je k dispozici krásný zahradní altán s nádherným výhledem na panorama Luhačovic.

Knihovnička
V obývacím pokoji naleznete bohatou knihovnu, která obsahuje encyklopedie, průvodce, historické romány, napínavé detektivky, romány pro ženy, pohádky pro děti, křížovky a jiné.

Kultura
Zajištění kulturních a společenských akcí. Rádi byste se účastnili bohatého kulturního a společenského programu v Luhačovicích nebo přilehlém regionu? Nabízíme Vám možnost dopředu si přes naši recepci rezervovat lístky, vstupenky nebo místa.

Wellness
Zjištění lázeňských a wellness procedur. Rádi Vám zařídíme masáže, lázeňské a wellness procedury dle Vašich představ a přání. Nebo byste si raději zašli na pedikúru, manikúru, do kadeřnictví, fitness a jiné.

Pro snadné bydlení

Parkování
Parkovací stání pro 2-3 auta.

Vybavenost
Vybavená kuchyňka pro přípravu plnohodnotných jídel (nádobí, spotřebiče, koření, cukr, sůl…). Dále nabízíme možnost zakoupit balíčky základních potravin.

Snídaně
Nabízíme Vám možnost přiobjednání snídaňových košů, kdy Vám dovezeme až do vily čerstvé pečivo a potraviny v piknikovém koši.

Internetové připojení v celé vile

Pro děti

Vila je zařízená i pro ty nejmenší. K dispozici je dětská postýlka, vanička, nočníček, jídelní stolička, spousta her a hraček.

Pro zábavu

Gril
Ve vile je k dispozici gril pro rodinné grilování včetně potřebného příslušenství

Deskové hry
Pro zábavu ve špatném počasí

Hlídání dětí
Možnost zařízení hlídání dětí od 150Kč/hod (hlídání obstarává výhradně náš zkušený personál, který má velmi kladný vztah k dětem, objednání hlídání je třeba hlásit předem, abychom vše mohli zorganizovat)

Program na míru
Na vilu Vám připravíme přehled nejdůležitějších akcí, které se v Luhačovicích a blízkém okolí konají, tipy na výlety, průvodce kam za poznáním, kulturou, sportem i dobrým jídlem.

Vinotéka na přání
Nechte si od nás připravit malou vinotéku s výbornými moravskými víny z naší vinárny přímo na vilu. Seznam vín Vám zašleme na požádání.